Březen 2007


Zpěvák Fear Factory si zahostuje na nové desce Ministry!

24. března 2007 v 21:39 | Metalistka |  Fear Factory
Frontman známé kapely Fear Factory, Burton C. Bell, si zahostuje na nové desce Ministry, nazvané "The Last Sucker". Zatím není známo, v kolika písních se Bell objeví. Tento fakt potvrzuje i fotka z nahrávání, na které se nachází Burton C. Bell a Al Jourgensen (zpěvák Ministry). Fotku najdete zde!

Album "The Last Sucker" je posledním hudebním výstřelem veterána Ala Jourgensena a bude, stejně jako jeho dva předchůdci "Houses of the Mole" (2004) a "Rio Grande Blood" (2006), útokem na státní správu amerického prezidenta George W. Bushe.

From the Cradle to Enslave

24. března 2007 v 20:54 | Metalistka |  Cradle Of FilthJaký metalový styl je váš nej?

21. března 2007 v 18:27 | Nocturnal Daemon |  Only METAL
Já osobně mám nejradši black, folk, doom, death a grind ... :-)

Věci nejsou takové jakými se zdají...

20. března 2007 v 18:43 | Metalistka |  Zajímavé
Dva andělští poutníci se zastavili, aby strávili noc vdomě bohaté rodiny.
Rodina byla nepohostinná a odmítla anděly nechat v místnosti pro hosty. Místo toho byli ubytováni ve studeném sklepním pokoji. Jakmile si ustlali na tvrdé podlaze, starší anděl uviděl díru vezdi a opravil ji. Když se mladší anděl udiveně ptal proč, starší odpověděl:"Věci nejsou takové, jakými se zdají být."
Další noc si šli odpočinout do domu velmi nuzného, ale pohostinného farmářea jeho ženy. Poté, co se s nimi manželé podělili o trochu jídla co měli, řekli andělům, aby spali v jejich posteli, kde si dobře odpočinou. Ráno po svítání našli andělé farmáře a jeho ženu v slzách. Jejich jediná kráva, jejíž mléko bylo jediným příjmem rodiny, ležela mrtvá ve chlévě. Mladší anděl se ptal staršího, jak se to mohlo stát. První muž měl všechno a tys mu pomohl, vyčítal. Druhá rodina měla málo, ale byla ochotna podělit se o vše, a tys dovolil, aby jim zemřela kráva.Proč?? "Věci nejsou takové, jakými se zdají být," odpověděl starší anděl. "Když jsme byli ve sklepním pokoji, všiml jsem si, že v té díře ve stěně byla zásoba zlata. Jelikož majitel byl posedlý chamtivostí a neochotou sdílet štěstí, utěsnil jsem stěnu, aby poklad nemohl najít. Když jsme další noc spali ve farmářově posteli, přišel si anděl smrti pro jeho ženu. Dal jsem mu místo ní krávu. Věci nejsou takové, jakými se zdají být."
Většinou neznáme všechny souvislosti. I když máš víru, potřebuješ také důvěru, že vše, co přichází, se vždy děje ve tvůj prospěch. A to se vyjeví až časem. Někteří lidé přicházejí do našeho života a rychle odcházejí, někteří se stávají našimi přáteli a zůstanou na chvilku. Přesto zanechávají v našich srdcích nádherné stopy - a my nezůstaneme nikdy zcela stejní, protože dobří přátelé nás proměňují!
Včerejšek je historie. Zítřek tajemství. Dnešek, přítomnost je dar. Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!

Vyčnívající z davu

20. března 2007 v 18:40 | Metalistka |  Zajímavé
Tohle jsem našla někde na internetu...přečtěte si to celé.....
Dívka plná zoufalství kráčí po mostě plném lidí. Nikdo si jí nevšímá a kolemjdoucí do ní vráží, jako by ani neexistovala. Ten, kdo si jí všimne, na ni ukazuje a směje se. Je odlišná než všichni ostatní. Má havraní vlasy, tmavé vlasy, světlou pleť a oděna v černé. Oči má zvýrazněné černou tužkou a vůbec je jiná než ostatní. Nikdo ji nemá kvůli tomu rád. Nikdo nechce vědět, jaká je ve skutečnosti. Je jim to celkem jedno. Nikdo se s ní nabyví, pokud jí zrovna nechce ublížit. Vždycky na ni pokřikovali a nadávali jí nebo ji přehlíželi. Po tváři jí stéká slza a bere s sebou i černou tužku, kterou má na očích. Chtěla by se rozběhnout. Rozběhnout pryč a křičet! Vykřičet ze sebe všechen ten smutek a zlost! Na konci mostu si sedla na zábradlí a opřela se o lampu. Nohy si přitiskla k tělu a objala je.

"Dobrý den!" ozval se u ní hlas malé dívenky.

"Ahoj..." podívala se na ni smutně.

"Vy pláčete?" zeptala se holčička vyjeveně.

"Ano..."

"A proč?" nic nechápala.

"Protože mě to uvnitř bolí..."

"A co Vás bolí?"

"Jak se ke mně lidé chovají...odsoudí mě hned jak mě uvidí..."

"Ale lidé by se podle toho neměli posuzovat..." zamračila se holčička. "Měli by Vás nejprv poznat a pak posoudit, ne?" pousmála se na holčičku a pohladila ji po jejích hnědých vláskách. Po tváři jí stekla další slza.

"Ano, ale mne tak neposuzují...jsem jiná a to je děsí. Nemají rádi jiný lidi. Ty co vyčnívají z davu. Stejně jako jsem já. Dají si mě do skupinky lidí, kteří jsou ti nejhorší a ani jim nedochází, že oni mezi ně mohou patřit také..." zamračila se a po tváři jí stekla další slza.

"Ale to je kruté!"

"Ano, ale takoví jsou lidé..."

"Všichni ne! Moje maminka ne! Ta je jiná!" rozjasnila se holčičce tvář. Znovu ji pohladila po hnědých vláskách. To už k holčičce běží její maminka.

"Eli! Jak si to představuješ! Mluvit s tímhle!" ukázala směrem k dívce sedící na zábradlí mostu. Eli se na maminku vyjeveně podívala. Tak se v ní spletla. Myslela si, že je jiná...vzala svou dceru za ruku a táhla ji od její nové kamarádky pryč. Eli jí ještě se slzou v oku zamávala. Dívka jen zvedla ruku a odešla pryč. Chce to skončit...

"Moje kamarádka..." pláče děvčátko u čerstvého hrobu, který právě zasypali černou hlínou. Položila na hrob rudou růži a rozplakala se ještě víc. Bylo tu přítomných plno lidí už jen proto, aby se pokochali, že se jí konečně zbavili. Ani neznají její jméno. Neobtěžovali se najít něco o ní, aby to napsali na náhrobní kámen. Místo toho jí dali obyčejný dřevěný kříž. Děvčátko se otočilo uslzenýma očima na všechny přítomné. "Zabili jste mi kamarádku!" zavýskla směrem k nim. Její matka na ni jen nepřítomně hledí, když uslyšela její slova.

"Odsoudili jste ji podle vzhledu a ani jste nepomysleli na to, že může být jiná! Já vám řeknu jaká byla! Já ji znala!" vyčítala jim a oči měla zalité slzami. "Byl to anděl! Jen vy jste jí nerozuměli! Byla podle vzhledu jiná! Jen vyčnívala z davu, tak jste ji odsoudili podle toho! Bojíte se jiných lidí! Proto tu teď není!"vyčítá jim.

"Když jsi ji znala, tak jak se jmenovala?" ušklíbl se jeden kluk v davu a všichni se rozesmáli. Holčička se zarazila a pohládla na maminku. "Tak vidíš..."

"Jmenuje se Angela..." pípla potichounku. "Posel boží..." stekla jí po tváři další slza. Všichni si jen odfrkli a odešli. Začínalo pršet. Nechali tam ubrečenou holčičku stát v dešti samotnou. Jen její máma stojí opodál a kouká se na svou dceru, která pláče pro dívku, která byla tak nenáviděna jen pro její vzhled...

Krásný příběh, ale také pravdivý...všude kolem nás jsou lidé, kteří soudí jenom podle vzhledu, ani si přitom neuvědomují, jak ubližují...ale co pořád nechápu, proč tomu tak je? Co z toho mají? Proč tolik ubližují?

Hádanky...

20. března 2007 v 16:56 | Metalistka |  Zábava
1)
Hotelový chyták Přijdou 3 muži na hotel a objednají si pokoj. Recepční jim sdělí, že pokoj stojí 30 korun. Každý zaplatí 10 korun a recepční jim dá klíče od pokoje. Když odejdou na pokoj, recepční zjistí, že se spletl a že pokoj stojí pouze 25 korun. Pošle za nimi poslíčka s pětikorunou. Poslíček ale neví, jak rozdělit pět korun na tři díly, dá proto každému z mužů korunu a dvě koruny si ponechá. Teď počítejte se mnou: Každý z mužů dal 10 korun, ale korunu dostal zpět, zaplatil tedy jen devět korun, dohromady 3x9=27 korun. Poslíčkovi zůstaly dvě koruny, 27+2=29. Kde je ta koruna???

2)
-----Otec a syn----- Jede otec se synem v autě. Otec synovi tvrdí, že je jeho pokrevní syn. Mají autonehodu, ale každé odvezou do jiné nemocnice. Syn je na tom špatně a musí jít na operaci. V nemocnici je ale chirurg, který také tvrdí, že je jeho pokrevní syn. kdo je chirurg??

3)
-----Tchýně----- Žije jeden muž a ten pořád lže. Jeho tchýně mu řekla, že jestli řekně pravdu, odejde, ale jestli řekne opět lež, tak zůstane(chytré,že?:))Chlap ale řekne něco a tchýně se musí oběsit. Jinak by porušila dohodu!Co ten muž řekl??

4)
Otec Moniky má pět dcer: -Lolu -Lalu -Lulu -Lelu Jak se jmenuje poslední z dcer???


5)
Jednou se potkali perfektní muž a perfektní žena. Po perfektním chození měli perfektní svatbu. Jejich společný život byl, samozřejmě,perfektní. V jednom zasněženém, bouřkovém Štědrém dni perfektní pár jel ve svém perfektním autě,když uviděli na kraji cesty sedět nešťastného člověka. Jako perfektní pár zastavili, aby pomohli. Tam stál Santa Klaus s velkým baťohem hraček. Aby nezklamali žádné dítě na Štědrý večer, perfektní pár naložil Santa Klause a jeho hračky do svého auta a už byli všichni na cestě a rozdávali hračky.... Bohužel, stalo se neštěstí a perfektní pár a Santa Klaus měli po cestě nehodu. Jenom jeden z nich nehodu přežil. Otázka: Kdo přežil?

Hádanka

20. března 2007 v 16:54 | Metalistka |  Zábava
V jednom království žijí král a jeho dvorní šašek. Šašek nenávidí krále, král nenávidí šaška. Dohodnou se, že se jednoho dne otráví. V celém království existuje jen dvanáct flakónků jedů a tyto jsou zamčeny v komnatě v zámku. Jedy jsou očíslovány čísly od 1 do 12, se vzrůstajícím číslem roste i síla jedu. Funkce na lidský organismus je prostá - vypiješ jed, umřeš. Každý silnější jed neutralizuje všechny slabší, což znamená že jed číslo dvanáct neutralizuje všechny jedy, jedenáctka všechny kromě dvanáctky atd. (Pokud vypiješ jedenáctku a potom dvanáctku, nic se ti nestane. Pokud vypiješ dvanáctku a potom jedenáctku, umřeš.) Král jde do komnaty s jedy jako první a vybere si všechny sudé jedy (2,4,6,8,10,12). Pak jde do komnaty šašek a vezme si, co zbylo. Sejdou se v trůnním sále, každý z nich naplní jeden pohár a podá jej tomu druhému, který jej okamžitě vypije. Následně si každý z nich ještě jednou naplní pohár, tentokrát už pro sebe, a vypije ho (v naději, že se tím zachrání). Jak to šašek udělal, že se druhého dne probudil, ale král zemřel?

Zdroj:TADY

Hororová hra

19. března 2007 v 17:08 | Metalistka |  Zábava
Chce si zahrát úžasnou hru?Tady: http://fizzlebot.com/sinthai/room.htm
P.S. Na tom konci se nelekněte:))

Skurut - hai

18. března 2007 v 11:42 | Metalistka |  Skurut-Hai
Skurut - hai

V roce 2475 Třetího věku vyšla z Mordoru nová odrůda skřetů. Měli černou kůži, černou krev, rysí oči, byli skoro stejně vysocí jako muži a nebáli se světla. Skurut-hai měli větší sílu a výdrž než obyčejní skřeti a v bitvě byli strašnější. Nosili černé brnění a černou zbroj, vládli dlouhými meči a kopími a na štítě nosili Rudé oko Mordoru.
Jako se zplození menších skřetů počítalo mezi největší zločiny Melkorovy, počítalo se vypěstování skurut-hai mezi nejstrašnější činy Sauronovy. Neví se, jakým způsobem je vypěstoval, ale dobře se hodili pro jeho zlé záměry. Množili se, rozcházeli se mezi menšími skřety a často se stávali jejich veliteli, nebo si vytvářeli vlastní oddíly, protože skurut-hai byli pyšní na svou zdatnost v boji a menšími Sauronovými sluhy pohrdali.
Když se množství skurut-hai nečekaně vrhlo na Gondorské kopím a mečem, hnali muže před sebou, dobyli Osgiliath, zapálili jej pochodněmi a zbořili tamní kamenný most. Tak skurut-hai zpustošili největší gondorské město.
To však byl jen počátek díla skurut-hai, protože Temné mocnosti si těchto velkých skřetů cenily a oni se vrhali do zlých činů s velkou vášní. Během celé Války o Prsten byli skurut-hai mezi vojsky, jež vycházela z Morgulu a Mordoru, a pod korouhví Bílé ruky jich spousty přišly ze Železného pasu do bitvy u Hlásky. Avšak na konci války, když padl Mordor, byli skurut-hai jako sláma v ohni. Když byl totiž Sauron pryč, bloudili s menšími skřety a jinou zlou havětí bez pána, dávali se zabíjet nebo zahánět do úkrytu v hlubokých jeskyních a tam se mohli jedině navzájem požrat nebo zemřít.

Skřeti

18. března 2007 v 11:41 | Metalistka |  Skřeti
Skřeti
otroci Temných mocností
V Prvním hvězdném věku se Melkor v nejhlubších jamách Utumna dopustil svého největšího zločinu. ...ale o těch nešťastnících, které polapil Melkor, se ví pramálo jistého. Přesto se moudří z Eressëi věří, že všichni Quendi, kteří padli Melkorovi do rukou, byli uvězněni a pomalým uměním krutosti byli zkaženi a zotročeni, a tak vypěstoval Melkor ohavné plemeno skřetů ze závisti k elfům a jim na posměch. Později se stali jejich nejkrutějšími nepřáteli. Skřeti totiž měli život a množili se po způsobu Ilúvatarových dětí, a Melkor od své vzpoury v Ainulindalë před Počátkem nemohl vytvořit nic, co by mělo vlastní život nebo zdání života: tak praví moudří. A skřeti v hloubi svých temných srdcí nenáviděli Pána, kterému sloužili ze strachu a který byl původcem jejich bídy. Toto byl možná Melkorův nejpodlejší čin a nejodpornější Ilúvatarovi.Jedinou radostí těch tvorů bylo utrpení druhých, protože krev, která v nich kolovala, byla černá a studená. Jejich zakrslá postava byla šeredná: přihrblá, křivonohá a sražená. Paže měli dlouhé a silné jako opičáci z Jihu a kůži měli černou jako dřevo ožehlé plamenem. Špičaté tesáky v širokých ústech měli žluté, jazyk červený a tlustý, chřípí a obličej široké a ploché. Oči měli jako rudé škvírky, jako úzké štěrbiny v černé železné mříži, za níž hoří uhlí.Skřeti byli krutí bojovníci, protože se svého pána báli víc než nepřátel; a možná, že smrt pro ně byla lepší než muka skřetího života. Byli kanibalové, nelítostní a strašní, a jejich drásavé pařáty a uslintané tesáky byly často zkrvavené hořkým masem a nečistou krví vlastních příbuzných.Byli stvořeni ve tmě, proto se báli světla, které je oslabovalo a pálilo. Jejich oči viděly v noci, a proto obývali nečisté jámy a tunely. Množili se jak v Melkorových pevnostech, tak v každé špinavé díře ve Středozemi. Jejich potomstvo vycházelo z těchto jam rychleji než jakékoli jiné bytosti v Ardě.Po příchodu elfů a spoutání Melkora bloudily tyto bytosti bez pána nebo se skrývali na temných místech a nezasahovali do příběhů těch dob. S příchodem Čtvrtého hvězného věku však začali dělat potíže. Vyšli z Angbandu v ocelovém plátovém brnění a kroužkových košilích, přilby měli z železných obručí a černé kůže s ocelovým jestřábím nebo supím zobanem. Byli vyzbrojeni křivými šavlemi, otrávenými dýkami, šípy a širokými meči. Od začátku se spřáhli s vlky a vlkodlaky a společně se vydali pustošit země Eldar.Přišli do Beleriandu a nejprve se jich pár odvážilo vniknout do království Šedých elfů, kteří zprvu nevěděli, co jsou tito tvorové zač, ačkoli nepochybovali o tom, že jsou zlí. Jakmile elfové dostali od trpaslíků z Nogrodu ocelové zbraně, zahnali všechny skřety, kteří se k jejich říši přiblížili.Když se Melkor opět vrátil do Středozemě, vyšly z Angbandu zástupy skřetů otevřeně do války proti elfům. Tak začaly Beleriandské války. Během těchto bitev jich bylo mnoho pobito, protože elfové v té době byli silní a jejich zbraně mocné. Avšak skřeti se vždy, po každé porážce, rychle vzpamatovali a množili se ještě rychleji a v ještě větším počtu. Tak nakonec podporováni dalšími zlými tvory, vytlačili elfy až na samý břeh Středozemě a zabrali všechna jejich dřívější území. Když už se zdálo, že jejich konečné vítězství je nadosah, byla vyslyšena prosba elfů a lidí, a skvělé vojsko Pánů Západu přišlo na pomoc a jeho skvělost a síla byly veliké. Ve Válce hněvu, která následovala, byla zničena moc Severu a s ní padla i většina skřetů. Některým se ale podařilo utéct a skrýt se daleko na východě v temných slujích pod horami. Trvalo však velmi dlouho, než se skřeti opět rozrostli natolik, aby mohli znovu sužovat svět.Když pak ve Druhém slunečním věku povstal Melkorův generál Sauron a začal budovat svou říši na východě v zemi Mordor, přišly k němu houfy skřetů a on se stal jejich novým pánem. Dobře mu posloužili v jeho válce s elfy a ve všech jeho bitvách, až do Války posledního spojenectví, kdy Druhý věk skončil pádem Mordoru a většina skřetího plemene byla opět vyhlazena.Přesto i ve Třetím slunečním věku se stejně jako ve Druhém podařilo přežít skřetům, kteří byli schovaní v temných a zlých norách. Mnoho staletí žili bez pána, jen jako samostatné tlupy, které přepadaly v horách pocestné, a nedělali si žádné dobyvatelské plány (kterých ani vzhledem ke své inteligenci nebyli příliš schopni), dokud neuplynulo víc než tisíc let a Sauron se opět nezjevil jako velké zlé Oko v Dol Gulduru v jižním Temném hvozdu.Jejich moc vyrostla nejprve v Temém hvozdu, pak v Mlžných horách a po příchodu nazgulů kolem roku 1300 do Mordoru a Angmaru i v těchto zemích. Angmar po šesti stech letech hrůzovlády padl, ale v Gondoru padla Minas Ithil a skřetů v tom místě zvaném Minas Morgul přibývalo dalších tisíc let, stejně jako v Temném hvozdu, Mordoru a Mlžných horách.A Sauron nelenil a svými kouzly vypěstoval odrůdu ještě větší, silnější a odolnější, kterou nazval skurut-hai.V roce 1980 Třetího věku zabral Morii mocný balrog a povolal k sobě skřety z Mlžných hor. Ti přišli ze svého hlavního města Gundabadu a osídlili starobylé město trpaslíků, kterými opovrhovali a zabíjeli každého, kterého potkali. To se jim nakonec stalo osudným, neboť trpaslíci se nakonec rozzuřili tak, že nedbali, kolik budou muset zaplatit za pomstu. A tak v letech 2793-2799 vzplanula sedmiletá vyhlazovací válka nazývaná Válka mezi trpaslíky a skřety. Během této války byli vyštváni a pobiti skoro všichni skřeti z Mlžných hor, třebaže to trpaslíky přišlo draho, a u Východní brány Morie byla svedena střašná bitva v Azanulbizaru. Skřeti v ní byli pobiti a hlava jejich velitele Azoga naražena na kůl. Na sto let byly Mlžné hory očičtěny od skřetů, avšak po čase se opět vrátili.V roce 2941 postihla skřety další pohroma. Po smrti draka Šmaka přišlo pod Osamělou horu velké vojsko skřetů a vlků, vedl je Bolg, syn Azogův, a chtěl se trpaslíkům pomstít. Místo pomsty byl však sám zabit, stejně jako celé jeho vojsko.Ve Válce o Prsten, jež se odehrála na konci Věku, bojovaly skřetí oddíly na všech frontách. Byly páteří jak morgulského, tak mordorského vojska, bojovali pod stromy Temného hvozdu, a sešli také z Mlžných hor a napadli trpaslíky v Ereboru a lidi v Dolu. Nemělo by se zapomínat ani na skřety z Železného pasu pod velením Sarumana, kteří bojovali s Rohiry u Brodů přes Želíz a obléhali rohanskou pevnost Hláska.Těžké byly boje mezi skřety na jedné straně a elfy, lidmi a trpaslíky na druhé. Přestože stovky skřetů padaly jako sláma, přicházeli stále další a další posily. Přestože v mnoha z těchto bitev byli skřeti na hlavu poraženi, vypráví se, že Sauron si podržel největší část svého vojska v Mordoru, dokud nepřítel nepřišel k severní bráně jeho říše. Vše se totiž mělo rozhodnout v jediné poslední bitvě před Černou branou Morannonem. Byly tam shromážděny všechny strašné síly Mordoru a na Sauronův příkaz se vrhly na vojsko Kapitánů Západu. Právě v tom okamžiku zanikl v Puklinách osudu Jeden Prsten. Černá brána a Temná věž se rozpukly, nejsilnější Sauronovi služebníci byli stráveni ohněm, z Temného pána se stal černý dým roztrhnaný západním větrem a skřeti hynuli jako sláma v plamenech. Přestože nějací bezpochyby přežili, už nikdy nepovstali ve velkém počtu, ale zmešili se a stali se běsíky, jimž zbyla už jen pověst o někdejší zlé moci.

O Nazgulech

18. března 2007 v 11:40 | Metalistka |  Nazgulové
NazgÛlové
prstenové přízraky

Balrogové

18. března 2007 v 11:38 | Metalistka |  Balrog
Balrogové
démoni noci

Ensiferum: Into Battle=Lord of the Rings

17. března 2007 v 14:14 | Metalistka |  Ensiferum
Video je z LOTRa a hudba je Ensiferum-into battle

Rage-fotky

17. března 2007 v 10:16 | Metalistka |  Rage
RageRageRageRageRageRageRage

Vader-fotky

16. března 2007 v 19:16 | Metalistka |  Vader

Členové Vader

16. března 2007 v 19:08 | Metalistka |  Vader