Omezenost je všude

28. dubna 2007 v 8:12 | Peti+Kamča |  Metalistka a LILITH
Docela nechápu,jak mnozí lidé mohou kritizovat ostatní a přitom mají inteligenci houpacího koně.Jejich chování se vyznačuje zvyšováním vlastního ega.Je to však velmi nevhodné a hloupé.U většiny tyto vlastnosti přetrvávají do dospělosti.A výchovou vlastních dětí tuto degradaci lidské společnosti předávají dále.Jejich myšlenky se točí akorát kolem nich a nedokáží pochopit,proč se určitý člověk chová tak,jak se chová či proč zastává ten a ten názor.Jen jejich názor je jakoby rozhodující pro lidstvo.
Takovéto osoby zcela jistě poznáte i na vašich www stránkách.Hodně často to bývají rozmazlení jedináčci velmi zazobaných rodičů.I když nejsou to jen oni.Celkově se tento fenomén rozmáhá do celé populace.Myslí si,že nadávkami a pomluvami ze sebe udělají velmi skvělého a uznávaného člověka,který něčeho docílí.Ale je to jinak.Někteří jim na to "naletí" a přidají se k nim.Ostatní si o nich myslí své a jen se smějí jejich inteligenci. Většinou se to inteligencí ani nazvat nedá. Bohužel takových lidí je v dnešní době málo a je potřeba je hledat. Nebo je také velmi časté,že si většinou dívky zmalované a oblečené v nejnovějších módních trendech stěžují,že učitel špatně vysvětluje učivo.Ale přeci jen jak by to mohli všichni pochopit,neníliž tak? Většina ani neví,že existuje něco jako učebnice či kniha jako taková.A asi nevědí,že něco takového může člověk otevírat i ve svém volném čase.
A takové děti rády přistupují k šikaně a ukazují svou "nadřazenost" jako Hitler poukazoval nadřazeností "árijské rasy".Musí ukázat svou sílu.Snaží se být vůdci,ale přitom jen dokáží vytvářet rozbroje.Ti,kteří se nezařadí nebo alespoň trochu nepřízpůsobí "vymytým" mozkům jsou odsuzování,pomlouváni,uráženi a jen ti nejsilnější vydrží tento nápor..Jenže problematikou je také to,že toto provádějí dokonce děti v mateřských školách.Psychologové říkají,že za mnohé můžou také různé filmy a hry.
V novinách se často mluví o tom,že děti jsou agresivní a zlé.Hlavně díky počítačovým hrám.Ale proč to tak je?Ve filmech je k vidění mnoho krve a mnoho dalších věcí,které by děti vidět neměly. Lékaři říkají,že je pro děti lepší,když chodí ven.Sezení u počítače a u televize je nezdravá záležitost a také velmi mnoho ovlivní psychiku.Čerstvý vzduch a vůbec kyslík je pro každého velmi důležitý.Je také dokázáno,že některé látky zdraví škodlivé se usazují v domě či bytech.Ale v této době je většina lidí neposlouchá.Odborníci přece nikdy nemají pravdu a tudíž si každý může dělat vše po svém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | 14. května 2007 v 11:42 | Reagovat

dobřě! :) souhlas

2 Blázínek Blázínek | 25. července 2007 v 11:05 | Reagovat

Plně souhlasím! Opravdu víš o čem mluvíš.

3 Tagia Tagia | 20. dubna 2008 v 14:04 | Reagovat

Taky souhlasim, mas uplnou pravdu. Kdo se neprizpusobi, 'nenaleti' jak rikas, a ma jiny nazor nez vetsina, ten je automaticky ten spatny... je to patrne i v nasi tride. A co se tyce tech slecinek, taky existuji takove, ktere se s ucitelem jsou schopny pohadat, ze 'jsme to ani neopakovali a pisem na to pisemku', ale ze by dejme tomu napsaly ukol, nebo davaly pozor v hodine, to ani nahodou, taky proc, dyt jsou nejvetsi borky a skola je jim ukradena, ze. Ale jak maji dostat spatnou znamku, tak maji hned vymluv plnou hubu. Drtiva vetsina lidi v nasi tride kouri a bacha, jak nekdo rekne, ze se mu to hnusi - to je hnedka kreten a ja nevim co jeste. Nekteri lidi holt musi mit vzdycky pravdu... a jeste kdyz jim to ti ostatni zacnou zrat... to jim pak jeste zvysi sebevedomi. Uprimne mi tohle leze na nervy, kolik lidi nema vlastni nazor a jenom se necha ovlivnovat vetsinou... jeste ze existuji ti 'divni', kteri jsou sami sebou a nestydi se za to :-)

4 Blázínek Blázínek | 9. srpna 2008 v 21:20 | Reagovat

Ráda bych se přidala k Tagia. Funguje to nejen u názorů na nějaký prblém dejme tomu, u mě to závisí taky na mém vkusu. Baví mě škola, většinou dělám úkoly a docela se i učím. Jakmile přijdu do školy: "Máš úkol?" Když řeknu jo: "Naval!". Ani nejsou schopní říct "prosím" nebo třeba "půjčila bys". A když mám najednou skoro plný počet bodů v nějakém srovnávacím testu už je ze mě "pitomá šprtka". Mám naprosto jiný vkus než ostatní. Nechodím v minuaturním tričku v zimě a už si na mě všichni ukazují a smějí se. Neříkám za každým slovem "vole" a už vůbec ne sprostší slova. Mluvím o něco spisovněji než ostatní. A mluvím "divně". Dokonce mě jedna holka fakt doslova nesnáší a vyjede na mě a směje se mi při sebemenší zámince. V podstatě ani nevím, kdo by tam měl být opravdový kamarád, u nás každý hraje za sebe, potřebuje slušné známky aby nebyl za pitomce, potřebuje se umět úžasně obléknout, aby mohl být pro ostatní tak trochu vzor, a potřebuje umět slabší jedince ponížit jako nikdo předtím, aby získal repekt. Je to příšerný. Myslela jsem, že jsem našla pár jedinců, co jsou jiní, ale když jsme samy, pomlouváme a je to taky hrozné. V podstatě je tohle taková moje zpověď, sama pomlouvám a pomlouvám i teď a dobře si to uvědomuju přestože nevíte o kom mluvím, já to vím a tím pádem je tu pomlouvám takže se hrozně omlouvám především majitelce tohohle blogu, ale i všem co můj komentář přečtou. Teď mi dochází že bych ho v podstatě ani neměla odesílat, ale stejně to udělám protože jsem se tu parádně vykecala a za to že takhle odporně zneužívám tenhle článek se atorovi taky omlouvám, ale nemohla jsem si pomoct.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama