Únor 2008

Kataklysm ...

20. února 2008 v 13:48 | Nocturnal Daemon |  Kataklysm

Kataklysm zveřejnili obálku chystaného alba "Prevail" ....

Behemoth...

7. února 2008 v 17:54 | Metalopolis.net |  Behemoth

Behemoth mají v Polsku problémy. Způsobil je Adam "Nergal" Darski, když v průběhu koncertu v Gdyni roztrhal bibli a nelichotivě se vyjadřoval o katolické církvi (viz video níže). Nyní se incidentem bude zabývat Komise pro boj se sektami.


DARK FORTRESS v ČR

7. února 2008 v 17:50 | Nocturnal Daemon |  Dark Fortress
Německá black metalová kapela Dark Fortress navštíví český festival AFOD
(www.afod.pc.cz), který se bude konat 27.6. - 28.6.2008 v Trhových Svinech.
V blízké době by měla kapela taky vydat nové album "Eidolon" ...

Novinky...

2. února 2008 v 13:48 Only METAL
Novembers Doom chystají reedice starších alb - "Amid Its Hallowed Mirth" (1995) a "Of Sculptured Ivy And Stone Flowes" (1999). Obojí by mělo vyjít na jaře u The End Records,s novou grafikou a bonusovými skladbami... V plánu je také reedice alba "The Krowing" (2000) a chystá se DVD "The Novella Vosselaar: Live in Belgium".
"Amid its Hallowed Mirth" bude obsahovat bonusové skladby "Nothing Earthly Save the Thrill", "Seasons of Frost" a kompletní demo "Scabs" (1990) ...

"Of Sculptured Ivy and Stone Flowers" bude obsahovat jako bonus nově nahrané verze skladeb "Serenity Remembered", "For Every Leaf That Falls" a "Forever With Unopened Eye".
***
Theatres Des Vampires vydají pravděpodobně v létě novou desku s názvem "Anima Noir". Nahrávat budou v římském studiu Temple of Noise ....
***
Norská black metalová kapela Keep of Kalessin pracuje na následovníku desky "Armada".
Datum vydání je plánováno na jaro ...
***
Kapely Temnozor a Kroda navšíví na jaře Česko... Chystají dva koncerty, v Praze (26.4.08) a v Brně (25.4.08)... Spolu s nimi vystopí také české kapely Amon, Slavorod, Ill Crow a Svardenvyrd . Plakát koncertů si můžete prohlédnout zde.