Only METAL

Novinky...

2. února 2008 v 13:48
Novembers Doom chystají reedice starších alb - "Amid Its Hallowed Mirth" (1995) a "Of Sculptured Ivy And Stone Flowes" (1999). Obojí by mělo vyjít na jaře u The End Records,s novou grafikou a bonusovými skladbami... V plánu je také reedice alba "The Krowing" (2000) a chystá se DVD "The Novella Vosselaar: Live in Belgium".
"Amid its Hallowed Mirth" bude obsahovat bonusové skladby "Nothing Earthly Save the Thrill", "Seasons of Frost" a kompletní demo "Scabs" (1990) ...

"Of Sculptured Ivy and Stone Flowers" bude obsahovat jako bonus nově nahrané verze skladeb "Serenity Remembered", "For Every Leaf That Falls" a "Forever With Unopened Eye".
***
Theatres Des Vampires vydají pravděpodobně v létě novou desku s názvem "Anima Noir". Nahrávat budou v římském studiu Temple of Noise ....
***
Norská black metalová kapela Keep of Kalessin pracuje na následovníku desky "Armada".
Datum vydání je plánováno na jaro ...
***
Kapely Temnozor a Kroda navšíví na jaře Česko... Chystají dva koncerty, v Praze (26.4.08) a v Brně (25.4.08)... Spolu s nimi vystopí také české kapely Amon, Slavorod, Ill Crow a Svardenvyrd . Plakát koncertů si můžete prohlédnout zde.

Metal je plný satanismu, zjistil vědec

29. července 2007 v 13:25
Satanismus
© freakychick.chaosmagic.com
Ruská tisková agentura Interfax informovala o studii profesora Fyodora Kondratyeva ze Srbského státního výzkumného centra sociální a forenzní psychiatrie, ve které se píše, že metaloví interpreti to nemají podle všeho v hlavě v pořádku."Prozkoumal jsem na sedm set nejpopulárnějších metalových písní a musím zkonstatovat, že polovina z nich pojednává o vraždách, sedm procent se nebrání sebevraždě a v pětatřiceti procentech se v textech objevuje různě pojatá myšlenka satanismu," řekl Kondratyev v rozhovoru, jenž uveřejnil deník Rossiyskaya Gazeta.Vědec je stejného názoru jako Americká národní vzdělávací asociace, která každoročně uvádí obšírné statistiky, v nichž mimo jiné zdůrazňuje, že se každoročně skoro šest tisíc mladých Američanů zabije údajně pod vlivem metalové hudby.

:::zdroj:::

Chytré děti poslouchají metal!

26. července 2007 v 19:14

Švéd dostal kvůli závislosti na metalu invalidní důchod

22. června 2007 v 21:05 | iDnes
Dvaačtyřicetiletý Švéd Roger Tullgren má rád heavy metal a zanedbává kvůli němu své zaměstnání. Na druhou stranu ale potřebuje peníze na koncerty a cédéčka. Proto se švédský úřad práce rozhodl, že mu přizná něco jako invalidní důchod. Informoval o tom britský server Daily Mirror.
Život Rogera Tullgrena se změnil v roce 1971, kdy poprvé uslyšel Ozzyho Osbourna a jeho Black Sabbath. V posledních letech se ale lebkami ověšený čtyřicátník Roger začal kvůli své vášni dostávat do problémů.

Návštěvy koncertů, zkoušky s kapelou Silverland a domácí poslech hudby mu zabíraly příliš mnoho času.
"Heavy metal je můj život. Pravdou je, že jsem kvůli němu několikrát musel opustit zaměstnání," citoval Tullgrena server Daily Mirror.
Teď jeho utrpení zřejmě skončí. Švédský úřad práce uznal hudebního fanouška závislým na metalu a klasifikoval jeho slabost jako invaliditu. Bude dostávat asi čtyři sta eur měsíčně. Invalida stíhá i práci na částečný úvazek v restauraci, kde myje nádobí, takže nedostatkem trpět nebude.
Jeho zaměstnavatel mu navíc musí dovolit poslouchat v práci metal a omluvit ho z práce, když bude chtít jít na koncert.
http://www.tomcottar.org/wp-content/uploads/ozzy.jpg

Nové dělení metalu:D

11. května 2007 v 13:31 | Metalistka
To jsem našla na jednom skvělém blogu...http://midnightrose.blog.cz/

Dějiny black metalu → Hudba, která zabijí?

11. května 2007 v 9:29 | SparkRockworld TV vyprodukovala další dokument o black metalu. Scénář pro film s názvem "Murder Music: A History Of Black Metal" napsal DJ a novinář Malcolm Dome. Snímek režíroval David Kenny. Dokument se pokouší vrhnout světlo na hudební stránku tohoto žánru - tedy na aspekt, který je často přehlížen kvůli neblahé pověsti kapel, jež tento styl hrají. Dokument nahlíží do nitra kapel jako jsou MAYHEM, DIMMU BORGIR, CRADLE OF FILTH, SATYRICON, VENOM či IMMORTAL.

Zdroj:Spark

Immortal
Dimmu Borgir
Cradle of Filth

Reportáž o metalu z Novy

24. března 2007 v 21:58

Jaký metalový styl je váš nej?

21. března 2007 v 18:27 | Nocturnal Daemon
Já osobně mám nejradši black, folk, doom, death a grind ... :-)

Metalisti,princezna a drak

3. března 2007 v 11:46 | Metalistka
Tohle jsem našla na jednom blogu,je to dost na výzub ale je to blbost:D

Situace:

V hradu hlídaném drakem je uvězněna krásná princezna. Tady je příběh, jak to dopadne, když tam dorazí různí metalisti coby rytíři.

Power metal:
Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ní miluje v kouzelném lese.

Thrash metal:
Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a ošuká ji.

Heavy metal:
Metalista přijede na harleyi, zabije draka, dá si pár piv a ošuká princeznu.

Folk metal:
Metalista přijede s přáteli, kteří hrají na akordeony, violy, flétny a spoustu dalších podivných nástrojů, drak usne (z všeho toho tancování). Pak všichni odjedou.....bez princezny.

Viking metal:
Metalista připluje na lodi, zabije draka svoji velkou sekyrou, stáhne ho z kůže a sní. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její věci a před odjezdem zapálí hrad.

Death metal:
Metalista přijede, zabije draka, ošuká princeznu, zabije ji a odjede.

Black metal:
Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom ošuká princeznu do zadku, vypije její krev během rituálu před tím, než ji zabije. Pak ji nabodne na kůl vedle draka.

Gore metal:
Metalista přijede, zabije draka a rozhází jeho vnitřnosti před hradem, ošuká princeznu a zabije ji. Potom ji znova ošuká, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbyde, ošuká ještě jednou, spálí mrtvolu a ještě jednou ošuká.

Doom metal:
Metalista přijede, spatří jak je drak obrovský, pomyslí si, že ho nemůže nikdy přemoct, potom propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert. A to je konec smutného příběhu.

Progressive metal:
Metalista přijede s kytarou a zahraje 26 minutové sólo. Drakoň se z nudy zabije sám. Metalista dorazí do princezniny ložnice, zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat Heavy metalistu.

Glam metal:
Metalista přijede, drak se začne smát, když uvidí jeho zjev a nechá ho projít dovnitř. Poté, co vejde do hradu, ukradne princezně make-up a začne natírat hrad nádhernou růžovou barvou.

Nu metal:
Metalista dorazí v Hondě Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho debilní pytlovité oblečení chytne plamenem.

Redneck metal (Kabát, Alkehol...):
Metalisti přijedou, draka vožerou, poblejou a pak jdou pro vidle a kydat hnůj.

Necro metal:
Metalista přijede, s drakem si dá panáka správně uleželý krve, pak zabije princeznu, s drakem jí sežerou na půl, jejíma ostatkama vyzdobí sklep hradu, a tam se ubytuje. Na píchání si jde vykopat nějakou řádně odleželou princeznu.

Speed metal:
Metalista vběhne do hradu, rychlostí blesku ošuká princeznu, která si toho ani nevšimne. Metalista pak uteče tak rychle, že si ho nevšimne ani drak.

Alternative metal:
Přijede metalista s dredy, s drakem zahulej a zatripujou a drak se promění v urostlého černocha. Společně ztripujou princeznu a ošukaj na gangbang. A jestli neumřeli šukaj jí dodnes.

Cyber metal:
Metalista se rafinovaně teleportuje drakovi do zad, načež ho ze zálohy eliminuje několika zkušenými ranami robustním samplerem NN-19 (napřed si to 10x vyzkoušel v simulátoru). Pak se teleportuje k princezně, uškrtí jí H-čkem z jeho sedmistrunky, naskenuje ji a udělá jí to ve virtuální realitě. Nakonec se odloguje z hradu a půjde na colu.

White (křesťanský) metal:
Metalista vejde do hradu, draka soustavným kázáním obrátí na víru a princeznu odvede do kláštera.

Atmospheric metal:
Ještě dřív, než se metalisti k drakovi dostanou, chcípnou únavou z neustálého tahání svých mnoha nástrojů.

Hollywood metal:
Metalista přijede, pustí se s drakem do křížku, nečekaně vyhraje, a pak o tom natočí telenovelu o 548562-ti dílech.

Symphonic metal:
Dorazí celý orchestr a vytvoří z hradu jedno veliké mraveniště. Drak tedy má zásoby na zimu.

Gothic metal:
Metalista přijede, draka zkrotí a jde se s princeznou kochat pohledem na půlnoční hřbitov.

Tranz metal:
Metalista přijede stopem, zabije princeznu, vošuká draka a odevede si ho do kapely.

Industrial metal:
Metalista přijede, postaví vedle hradu továrnu a drak i princezna se udusí jejími zplodinami. Hrad se začne rozpadat, a tím je nádherné dílo Glam metalisty nenávratně zničeno.

Hard core:
Hardkórista vrazí do hradu a draka seřve tak, že sám popadne princeznu a letí ji vrátit králi.

Grind core:
One ... two ... three ... four ... DRAAAAAAK!!!
Zdroj:Metal žije

101 pravidel Black metalu

23. prosince 2006 v 18:07
1. Nebuď gay.

2. Buď "svůj".

3. Všichni lidé kteří nejsou "svoji" jsou geyové.

4. Buď pochmurný.

5. Buď nekro.

6. Buď současně pochmurný a nekro jestli je to možné.

7. Kaž věci když si pochmurný a nekro.

8. Na koncertech se nebav. Stůj se zkříženýma rukama.

9. Když kritizuješ náboženství, jakýmkoli způsobem argumentuj výše uvedenými pravidly.

10. Nikdy, nikdy,nikdy za jakýchkoli okolností...

11. ...neposlouchej Peccatum.

12. Když se tě někdo zeptá, jestli máš rád Mayhem- odpověz, že máš rád "pravé" Mayhem. Maniac je gay.

13. Nikdy si nehraj s chlupatými věcmi- pokud "hrát si" neznamená "spáliť".

14. Nebuď Dani Filth.
15. Nikdy, nikdy, za žádných okolností nevyslovuj frázi "Kenny G je zabouchnutý".

16. Nebuď Dani Filth. Je to důležité-tak to musíme opakovat.

17. Když ti tvoje máma poví,že máš vysypat odpadky, pověz jí, že si příliš metalový na to abys je vysypal.

18. Nevyslovuj slova tak směšně jako Attila na albu "De Mysteriis..." (Fffffuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnneeeeeeeerrrrrrrrraaaaal Fog)

19. Mějte anální sex s kurvou - pannou.

20. Mějte anální sex se vším co není mužského pohlaví.
21Buť si jistý, že tvoje album se přestane prodávat 3 roky po jeho vydání. Stane se totiž "kultem".

22. Jak někdo pochybuje "Pravý Norský Black Metal".

23. Jak ani to nepomůže výbuch by měl zabrat.

24. Obrať každý kříž co najdeš.

25. Točení si bradavkami není black metalová aktivita:).

26. Píš kultovní, undergroundový a nekro časák.Měj v něm jen rozhovory s kapelami, které nikdo nezná.

27. Nikdy, nikdy neměj otevřenou mysl..

28. Nikdy nepiš skladbu kratší než 15 minut a obsahující méně než 15 přídavných jmen jako v názvu.

29. a) namaluj si obličej b) choď do lesů c) hraj jako troll.

30. Nebuď Mortiis

31. Po práci si nikdy neber bílé tenisky.

32. Nevyprávěj vtipy, to může jen tvoje matka.

33. Nevyprávěj vtipy.

34. Když někdo pochybuje, mrač se se zavřenýma očima..

35. Nejez Marshmallow.

36.Producent Black Metalu:zapamatujte si...žádný slabý konec. Nic co nebolí nemůže být "pravé".

37. Buď si jistý, že polovina členů kapely jsou dočasní.

38. Na koncertě hraj skladby, které jsou málo známé. To zajistí, že někdo kdo nemá tvé "kultovní album" si ho sežene.

39. Nikdy nehraj na živo.

40.Když si připravený vystupovat, zapomeň na lidi co se na tebe nechtějí jít podívat.

41.Používej ostnatý drát jak jen je to možné. (To pomáhá být pochmurný a nekro)

42. Když se tě zeptá nepravý Black Metalista, co je to ten Black Metal, řekni něco takového: "Black Metal je surová esence čistého zla v člověku",zajisti, že dotyčná osoba po konverzaci stále neví co je Blackmetal..

43. Směruj člena kapely k sebevraždě. potom tvrď, že to způsobil vliv "trednu", "infekcie" a "scény".

44. Dej se dohromady se starými členy kapely a vydejte album určené pro komerci.

45. Když to bude propadák, řekni, že jste měli v úmyslu,aby to padlo. Jinak by to totiž nebylo to "pravé".

46. Měj vedlejší projekt a snaž se aby i ostatní členové kapely měli vedlejší projekt.

47. Vyplň prázdné pozice v tvém projektu dočasnými členy.

48. Všechno nahraj ve stejném studiu, se stejnými nástroji, producentem atd....

49. Zajisti, aby tvůj obal neměl víc jak tři barvy. Dovolené barvy: černá, šedá a bílá.

50. Veřejně prohlašuj, je nábožná. Potom v tvém jednoskladbovém 30minutovém albu zpívej více jak 400X slovo "Satan".

51. Nikdy si neplň tenisky aby vypadaly napuchle, Taky se vyvaruj oblékání kšiltovky dozadu. Červené obzvlášť.

52. Trvej na tom, aby se tvoje hudba nevyvýjela a znělastejně jako před 9 lety.

53. Nikdy neříkej slovo zkurvený..

54. Nikdy nedokonči co si začal.

55. Slovo "Hail" je jediným přiměřeným slovem při pozdravu někoho"pravého".

56. Když je ta pravá příležitost, zkus použít "Infernal Hails".

57. Všechny loga musí obsahovat nečitelné písmo a a nejméně jeden obrácený kříž/pentagram.

58. Když mluvíte o sexu s Metalovou Dívčinou použijte frázi: "píchání mojí oblačný věže mrazu do jejích bran slabosti"

59. Navrhněte si logo pro svojí black metalovou kapelu v průběhu hodiny matiky.

60. Přijměte pozvánku na každé interview. Pak dělejte, že už nemáte zájem.

61. Dívejte se na Star Trek: The Next Generation.

62. Počkt... vymažte poslední bod. (koukněte na bod 1.)

63. Nikdy neodhalujte outsiderům přesný den božského příchodu masivního kopyta. Místo toho je informujte, že by měli být připraveni vykouřit mastného **** Temnému Pánovi.

64. Použijte frázi "vykouřit mastného **** Temnému Pánovi" jak jen to jde.

65. Když zjistíte, že jste se stali členem Hecate Enthroned, buďte si jistí ,že se objevíte na videu, kráčející v lese v temné noci. Jen, naopak noci si buďte jistí ,že za **** dne a místo aby jste vypadali "zlí" vypadáte jako tupec. (viz bod 1.)

666. Vlastněte stovky black metalových alb, dema atd... Poslouchejte je přibližně 8x a pravidelně.

67. Hrbiť keramickú Pannu Máriu pred strýkovým domom neznamená že ste jej pasák. (pokiaľ jej poviete že ste hotový udrite ju do ksichtu ako s brokovnicou keď sa otočí okolo) (TAK TOHLE SI PŘELOŽTE SAMI)

68.Zdržte se používání smajlíků když jste na internetu. Jediný akceptovatelný je :-(

69. Proč v názvu vašeho alba není "Northern"? Rychle to napravte ,amatéři...

70. Hláskování tohoto názvu není ani pochmurné a ani nekro.

71. Norsk Arysk Blak Metal! Rahhh!!

72. Nezáleží odkud jste, předstírejte,že jste z Norska a proto ten "pravý".

73. Nebuďte Dani Filth. (už poněkolikáté)

74. Všechny zvířátka které máte se budou jmenovat "Crucifier". I ta budoucí budou mít jméno "Crucifier".

75. Pravý Black Metalista: "Mnoho temných textů je oplýváno mocným Tolkienem". Ještě ste od něho nic nečetli? ****. Počkat to znamená, že jsem ****.

76. ****,už zase mluvím se sebou!

77. Norsk Arysk Blak Metal! Rahhh!!

78. Zkuste to při interview! Hahaa.

80. Dělejte obrácené kříže v jakékoli podobě. Např: paličky z bicích, biliárdové tágo, atd...

81. Veřejně hlaste, že ste Satanista a ste ve styku s Norskou pohanskou minulostí. Předstírejte, že tyto dvě věci dohromady dávají smysl.

82. Strčte si ho do rozmačkaných rajčat.

83. Nezmiňujte se o Beastie Boys.

84. Nedělejte reference.

85. Satanus. Huh huh huhuhuhuh.

86. Huhuhuhuhuhuhuh.

87. Když to bude možné udělejte svůj název tak, aby se skládal ze 3 nesrozumitelných slov. Dimmu Borgir jsou v tom mistři(Enthrone Darkness Triumphant, Spiritual Black Dimensions, Puritanical Euphoric Misanthropia, Godless Savage Garden). Nebo Immortal - "Diabolical Fullmoon Mysticism".

88. Jak všichni víme ženy nemají místo v homoerotickém světě black metalu. Když tě tvoje přítelkyně nepřestane popichovat, že chce být v tvojí skupině, tak jí řekni nějaké chabé slovo v nějaké části.

89. Nikdy nezakládej skupinu ve které bude: ty, tvoje žena(nebo přítelkyně), a chlap který vypadá jako gay. (viz 11.)

90. Když ti matka řekne ať jdeš do postele, jdi.

91. Když je to zřídka musí to být dobré.

92. Že by dostatečně metalové?

93. Si dost metalový abys to četl?

94. Měj všechna alba od Darkthrone, ale neposlouchej ani jedno.

95. Měj kultovní-jako-**** trička kapel, které nejen nemáš, ale ani neznáš a neposloucháš..

96. Používej frázi "kult-jako-****" jak jen to je možné.

97. Snaž se náhodně říci slovo **** jen tak v náhodných částech tvé skladby. (Podobně jako Attila na De Mysteriis Dom Sathanas)

98. Aby byla vaše nahrávka v pořádku, víc nesrozumitelná a "kultová", buďte si jistí že máte zpěváka který nemá smysl pro jazyky, kterými bude zpívat. povolené jsou: Nórsky, Latinský, Orkský)

99.Řeknu ti co chybí tvému obalu...nějaké titties.

100. A víte co ještě? Jak dlouho jste vypadali jako troll?

101. Zamyslete se a řekněte mi, jestli ste při čtení této věci nechtěli být v lese se sekerou.
Zdroj:Naamah

Nějaký metalový věci

2. listopadu 2006 v 17:15
http://cryt.3nec.cz/img/metal/metal2.jpg


Všechny tyhle věci seženete na www.666.cz nebo www.nosferatu.cz
http://cryt.3nec.cz/img/metal/metal3.jpg
 
 

Reklama