Root

Root - IN THE HEART OF DARKNESS

9. července 2007 v 15:34

Tapety Root

8. června 2007 v 18:42

Rozhovor s Big Bossem - METAL BREATH ZINE č.42 (1/99)

8. června 2007 v 18:39 | rootan.net
Root jakoby se odmlčeli. Ano, nějakou dobu o nich nebylo skutečně nic slyšet, ale od roku 1999 se věci začínají znovu hýbat. Zdánlivý klid bude již brzy zapomenutý. Druhý rozhovor s brněnským kultem v historii Metal Breath proběhl v únoru toho roku. Na mých šestnáct připravených dotazů odpovídal Jiří "Big Boss" Valter, neodmyslitelná postava této skupiny.
"Které období nebo fáze Root pro tebe byla nejšťastnější a která naopak nejkrizovější?"
"Nevím, jestli bych měl nutně vyhledávat nejkrizovější období, neboť muzika je můj život a život je nádherný. Jasně, přicházejí krizová období, ale tím mám na mysli pouze tvůrčí krizi. Jinak Root je vlastně "krizová" kapela, protože nikdy neměla stabilní sestavu. Osobně za nejhorší období považuji dobu kolem let 1994 - 1996, kdy jsem Root rozpustil a rozhodl, že již nechci mít nic společného s touto smečkou. Nenávist mezi mnou a Blackiem dosáhla nezvládnutelných rozměrů."

ROZHOVOR S BIG BOSSEM Z ROKU 1992

8. června 2007 v 18:36 | http://rootan.net/
1) Co se dělo ve dnech 22. září - 12. října?
No, takže už v datu je chyba, bylo to od 22. září do 17. října a točili jsme druhou desku, která se jmenuje THE HELL SYMPHONY česky PEKELNÁ SYMFONIE. Celá deska je v angličtině nazpívaná, protože je to pro metal nejlepší jazyk. Metal se v češtině moc zpívat nedá, protože narazíš na ž, š, č a je to prdeli, že? Proto jsem to zpíval anglicky a taky proto, že o tuto desku je zájem venku. Notabene, můžeš si to potvrdit - zpívá snad KING DIAMOND dánsky nebo SEPULTURA španělsky nebo zpívá KREATOR a DESTRUCTION německy? Nezpívají že? Takže proč bychom měli zpívat česky. Texty mají lidi v desce. Jinak je deska dlouhá 41 minut a obsahuje 10 skladeb. Na CD disku, který bude dlouhý 45 minut bude 12 skladeb. Na desce jsou skladby v tomto pořadí: "Infernal Side" - BELZEBUB (instr.), BELIAL, LUCIFER, ABADDON, ASMODEUS, "Noctural Side" - SATAN, LEVIATHAN, ASTAROTH, LOKI, THE PRAYERS (to je od Baudelaira motlitba k Satanovi). Ty skladby SATAN a THE PRAYERS nebude možno hrát veřejně, protože jsou natočeny tím způsobem, že SATANA jsem natočil celýho sám, všechno co tam je no a THE PRAYERS, tam je použito asi pět akustických kytar. Dále jsou tam použity třeba lesní rohy, jak už jsem o tom kecal v Rock and Popu. Většinu věcí jsem složil já s Blackoshem. Já tam mám samostatný asi tři skladby, Blackosh taky tři a zbytek je společnej. Bonus na CD jsou skladby PŘÍSAHA a SATANŮV POCHOD, kterej lidi znaj. Všechny skladby jsou absolutní novinky.

ROOT > Nová deska a turné

24. března 2007 v 22:33 | Metalistka
ROOT > Nová deska a turné

Root-historie

15. března 2007 v 16:58 | Metalistka
Pokud se chcete dozvědět všechno o Root,tak tady jsou odkazy na jejich stránku kde naleznet opravdu vše o jejich historii:
FOTO TÝDNE [11]
 
 

Reklama